The world’s leader in media delivering unrivaled marketing advantage.

GroupM is the world’s largest media investment group with more than $108bn billings (RECMA, 2017). We’re responsible for one in three ads globally.

mindshare

Head of SEM álláslehetőség a Mindshare-nél

Innovativ ember vagy, aki a számokon túl szereti látni az összefüggéseket is? Olyan, aki üzleti szemlélettel, kellő szakmaisággal és csatornákon átívelően képes gondolkodni? Legalább 5 éves PPC tapasztalatod van? Akkor lehet, hogy egymást keressük!

Head of Search

Feladataid lesznek:

  • PPC csapat vezetése, szakmai fejlődésük elősegítése
  • PPC kampányok menedzselésének (Google: Search, GDN, Gmail Ad, Video, Facebook & Instagram, App kampányok)
  • Tender anyagok elkészítésében aktív részvétel,
  • Scriptek használata folyamatok automatizálása és hatékonyság növelés érdekében,
  • Ügyfelekkel kapcsolattartás magyarul és angolul
  • Külső és belső oktatások tartása (lásd GroupM Akadémia)

Az ideális jelentkező vagy, ha igaz Rád:

  • Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat (AdWords & Facebook PPC kampány menedzsment)
  • Google AdWords minősítések megléte (Search, Display, Video, Mobil)
  • Analitikai szoftverek ismerete (Google Analytics, Adobe Analytics)
  • Magas szintű Excel és AdWords Editor ismeret
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás és prezentációk tartására

Előnynek számít:

  • Google Analytics, Facebook Blueprint, Bing Ads minősítés
  • Google Tag Manager, Google Data Studio, Bing Ads Editor ismerete
  • DoubleClick Campaign Manager, DoubleClick Search tapasztalat
  • HTML, CSS alapok ismerete (HTML5, Gmail hirdetések gyors javításához)
  • Javascript ismerete (AdWords Script íráshoz)
  • Programozási tapasztalat (Python, PHP) API kezeléshez
  • SEO tapasztalat

Amire Tőlünk számíthatsz:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség, nyelvtanulási/fejlődési lehetőség
  • Olyan kiemelt ügyfeleken dolgozhatsz, mint Jófogás, Dyson, Sanofi, Ferrero, Volvo
  • Jó hangulat, fiatalos csapat, menő irodai környezet

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi email címen lehet: mindsharehr@mindshareworld.com

Weboldalunk aktuális pozícióinkkal: http://www.mindshareworld.com/hungary/jobsnew